Valik meediakajastusi

Err.ee: Eestlased korraldasid Tais isealgatusliku koristusaktsiooni 28. märts

Päästeliidu juhataja Kaido Taberland osales isealgatuslikul Teeme Ära aktsioonil Tais.

Loe lisaks »

Bioneer: Teeme Ära meeskond ja XII noortepeo „Mina jään“ korraldajad kutsuvad noori talgutele 27. märts

Teeme Ära talgupäeva meeskond kutsub koostöös XII noorte laulu- ja tantsupeo „Mina jään“ korraldustoimkonnaga kõiki noori koos õpetajate, juhendajate ja vanematega osalema 6. mail peetaval üle-eestilisel talgupäeval, et korrastada oma kodukandi väikesed ja suured laululavad ning tantsuplatsid. Ühine osalemine talgutel väärtustab seeläbi meie laulu- ja tantsutraditsioone ning aitab ühtlasi ette valmistada suvist noortepidu „Mina jään“ ja ka Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistamist igas paigas üle Eestimaa.

Loe lisaks »

Err.ee: Teeme Ära ja "Mina jään" kutsuvad noori talgutele 25. märts

Teeme Ära talgupäeva meeskond kutsub koostöös XII noorte laulu- ja tantsupeo "Mina jään" korraldustoimkonnaga kõiki noori koos õpetajate, juhendajate ja vanematega osalema 6. mail peetaval üle-eestilisel talgupäeval, et korrastada oma kodukandi väikesed ja suured laululavad ning tantsuplatsid.

Loe lisaks »

Vooremaa: Teeme Ära meeskond ja XII noortepeo Mina jään korraldajad kutsuvad noori talgutele 24. märts

Teeme Ära talgupäeva meeskond kutsub koostöös XII noorte laulu- ja tantsupeo Mina jään korraldustoimkonnaga kõiki noori koos õpetajate, juhendajate ja vanematega osalema 6. mail peetaval üle-eestilisel talgupäeval, et korrastada oma kodukandi väikesed ja suured laululavad ning tantsuplatsid, teatasid talgute eestvedaja ja laulu- ja tantsupeo korraldustoimkond. Ühine osalemine talgutel väärtustab seeläbi meie laulu- ja tantsutraditsioone ning aitab ühtlasi ette valmistada suvist noortepidu Mina jään ja ka Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistamist igas paigas üle Eestimaa.

Loe lisaks »

Viimsi Teataja: Algas kümnes “Teeme ära” talgukevad 24. märts

Talgupäeva meeskond andis 15. märtsil avalöögi juba kümnendale "Teeme ära" egiidi all toimuvale üle-eestilisele algatusele, mille eesmärk on suurendada ühiskonna sidusust ja kogukonna turvalisust.

Loe lisaks »

Saate Hääl: Mäebe külarahvas tahab rajada talgutega päris oma suitsusauna 24. märts

Torgu vallas Mäebe külas plaanitakse 6. mail “Teeme ära” talgupäeval teha algust suitsusauna rajamisega.

Loe lisaks »

Pealinn: Eesti spordiorganisatsioonid panevad Teeme Ära Maailmakoristusele õla alla 21. märts

Viis mõjukat Eesti spordi- ja terviseliikumisega seotud organisatsiooni allkirjastasid hea tahte avalduse Teeme Ära rahvusvahelise Maailmakoristuspäeva toetuseks. Maailmakoristuspäev toimub 15. septembril 2018.

Loe lisaks »

Järva Teataja: Talgulised lähevad omadega rappa 21. märts

le-eestiline talgupäev «Teeme ära!» on tänavu 6. mail, mil Järvamaa üks osalejarohkeim ettevõtmine peaks kava järgi olema ühe päevaga Väätsa valla maadele rajatav rabatee.

Loe lisaks »

Vikerraadio: Ökoskoop. Roheväljakutse, Teeme Ära ja Läänemere lood 20. märts

6. mail, toimub järjekordne Teeme Ära talgupäev, järjekorras juba kümnes. Kristo Elias uurib talgupäeva eestvedajalt Tarmo Tüürilt, mida tähendab selle aasta märksõna "valmistumine" ja kuidas saab talgutest osa võtta.

Loe lisaks »

Lääne Elu: Teeme Ära 2017 Läänemaa noortejuht on Dan Taidla 19. märts

Mai esimesel laupäeval, 6. mail peetakse kaheksas Teeme Ära talgupäev, mida Läänemaal koordineerivad tänavu Maret Arike ja noortejuht Dan Taidla.

Loe lisaks »

Sakala: Teeme ära! Viljandimaa talgulised koondavad juba ridu 18. märts

15. märtsil avati traditsioonilisele "Teeme ära!" talgupäevale registreerumine. Esimese päeva jooksul pandi kirja üle saja talgute toimumiskoha. Viljandimaal on üleriigiliseks talgupäevaks, 6. maiks registreeritud üheksa ettevõtmist.

Loe lisaks »

Koit: Stardipaugu sai kümnes talgukevad 18. märts

Talgupäeva meeskond andis kolmapäeval Tallinnas Kultuurikatlas avalöögi kümnendale Teeme Ära egiidi all toimuvale üle-eestilisele algatusele.

Loe lisaks »

Lääne Elu: Teeme ära talgupäevaks on registreeritud juba kümme Läänemaa talgupaika 17. märts

Kaks päeva tagasi avatud registreerimine tänavu 6. mail peetavaks ”Teeme ära" talgupäevaks on hooga käima läinud. Üle Eesti on kirja pandud juba ligi 180 talupaika, Läänemaalt on registreeritud kümme talgut.

Loe lisaks »

Hiiu Leht: Talgukevad Hiiumaal sai avalöögi! 17. märts

Kui Teeme Ära! pressi­teade potsatas minu arvutisse kell 9.45, siis esimesed talgud Hiiumaal said registreeritud juba kell 10.16 – Jausa küla talgud, eestvedajaks ja talgujuhiks Jüri Preobraženski.

Loe lisaks »

Pärnu Postimees: Esimesed talgud on kirjas 17. märts

Registreerumine 6. mai “Teeme ära!” talgutele on alanud, Pärnumaal on talguid praeguse seisuga registreeritud kuus.

Loe lisaks »

Alkeemia: Algas kümnes Teeme Ära talgukevad ja talgute kirjapanek 6. mai talgupäevaks 16. märts

Talgupäeva meeskond andis eile Kultuurikatlas avalöögi tänavusele talgukevadele, juba kümnendale Teeme Ära egiidi all toimuvale üle-eestilisele algatusele, mille eesmärgiks on suurendada ühiskonna sidusust ja kogukonna turvalisust ning aidata kaasa elu edenemisele Eestimaal. Kõik inimesed, vabaühendused, ettevõtted ja organisatsioonid saavad alates eilsest oma talguid üles märkida talguveebis aadressil www.teemeara.ee, et kutsuda eestimaalasi osalema maikuu esimesel laupäeval, 6. mail peetaval talgupäeval.

Loe lisaks »

Maaleht: Algas kümnes Teeme Ära talgukevad 16. märts

Kõik inimesed, vabaühendused, ettevõtted ja organisatsioonid saavad nüüd oma talguid üles märkida talguveebis aadressil www.teemeara.ee, et kutsuda eestimaalasi osalema maikuu esimesel laupäeval, 6. mail peetaval talgupäeval.

Loe lisaks »

Meie Maa: Eile algas “Teeme ära!“ talgute registreerimine 16. märts

Juba kümnendat korda korraldatakse Eestis talgupäeva “Teeme ära!“, mis sel korral leiab aset 6. mail. Eilse seisuga oli osa usinamaid oma talgud juba kirja pannud.

Loe lisaks »

Virumaa Teataja: Talgupäev keskendub loodusõnnetustele 16. märts

6. mail peetava talgupäeva “Teeme ära” üks märksõna on valmisolek looduse vingerpussideks ning võimalikeks loodusõnnetusteks.

Loe lisaks »

Järva Teataja: Talgulised valmistuvad riigi juubeliks 16. märts

Eile algas kümnes «Teeme ära!» talgukevad ja talgute kirjapanek 6. mai talgupäevaks.

Loe lisaks »

Pealinn: Teeme Ära aktsiooni meeskond annab talgukevadele avalöögi 15. märts

Koristusaktsiooni Teeme Ära meeskond annab kolmapäeval Tallinnas Kultuurikatla Puupakusaalis tänavusele talgukevadele avalöögi.

Loe lisaks »

Postimees: «Teeme ära» talgupäeva keskmes on loodusõnnetusteks valmistumine 15. märts

«Teeme ära» talgupäeva korraldajate hinnangul on inimeste ohuteadlikkus ja valmisolek loodusõnnetusteks madal ning nad soovivad mai esimesel laupäeval peetaval talgupäeval inimeste sellekohast teadlikkust tõsta.

Loe lisaks »

Pealinn: Teeme Ära talgupäeva keskmes on valmistumine loodusõnnetusteks 15. märts

Teeme Ära talgupäeva korraldajate hinnangul on inimeste ohuteadlikkus ja valmisolek loodusõnnetusteks madal ning nad soovivad mai esimesel laupäeval peetaval talgupäeval inimeste sellekohast teadlikkust tõsta.

Loe lisaks »

Terevisioon: Täna algab kümnes Teeme Ära talgukevad 15. märts

Tänavune Teeme Ära talgupäev toimub 6. mail ning alates tänasest saavad talgulised hakata end kirja panema. Külas oli Teeme Ära talgupäeva eestvedaja Tarmo Tüür.

Loe lisaks »

Bioneer: Täna algab kümnes Teeme Ära talgukevad ja talgute kirjapanek 6. mai talgupäevaks 15. märts

Talgupäeva meeskond annab täna Kultuurikatlas avalöögi tänavusele talgukevadele, juba kümnendale Teeme Ära egiidi all toimuvale üle-eestilisele algatusele, mille eesmärgiks on suurendada ühiskonna sidusust ja kogukonna turvalisust ning aidata kaasa elu edenemisele Eestimaal. Kõik inimesed, vabaühendused, ettevõtted ja organisatsioonid saavad tänasest oma talguid üles märkida talguveebis aadressil www.teemeara.ee, et kutsuda eestimaalasi osalema maikuu esimesel laupäeval, 6. mail peetaval talgupäeval.

Loe lisaks »

Reporter: Algas kümnes Teeme Ära talgukevad ja talgute kirjapanek 6. mai talgupäevaks! 15. märts

Maikuu esimesel laupäeval, 6. mail, peetava Teeme Ära talgupäeva tänavuseks märksõnaks on valmistumine. Valmistutakse Eesti Vabariigi sajandaks sünnipäevaks, lipuehtesse seadmiseks ja et ükski pidu pidamata ei jääks.

Loe lisaks »

Seitsmesed uudised: Tänavune Teeme Ära talgukevad tuleb varasematest erinev 15. märts

Täna algas kümnes Teeme Ära talgukevad ja talgupäeva meeskond andis Kultuurikatlas suurele üleriigilisele koristuspäevale ka avalöögi. Tänavuse talgukevade märksõnaks on valmistumine Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistamiseks. Vaata täpsemalt videost!

Loe lisaks »