Väike-Maarja Õppekeskus

 Koolis tekkis idee kasutada kooli reklaamiks ja kooli töökoja sisustuselemendina vanadest rehvidest valmistatud toole. Idee tekkis õpilastel koostöös kunstiõpetuse õpetajaga. Kohalikust Jäätmejaamast saime 4 kasutatud rehvi, kuna vaja oli ka kinnitusvahendeid ja istumisalust siis kooli töömehel õnnestus lõigata vanadest kaablirullidest plaadid, mida kasutasime istumisaluste ja rataste kinnitamiseks. Kuna koolis on alles ka vanu kontoritoole siis nendelt õnnestus meil saada rattad.  

 Valminud toole kasutame istumisvahenditena kooli reklaamides erinevatel üritustel nt käisime nendega messil Noor Meister ja Järvamaa Karjäärimessil. 

 Valminud toolidest on kasu ka kõikidel Väike-Maarja Õppekeskuse autotehniku eriala õpilastel, kuna toolid leiavad igapäevaselt kasutust kooli töökoja puhkenurgas. 

 Kuna vanu rehve jääb pidevalt järgi siis kasutades ja näidates neid kooli õpilastele inspireerime ka õpilasi käituma loodust säästvalt ja nii mõnedki on juba avaldanud soovi antud ideed ise kodus kasutada. 

Enne:


Pärast:



Väike-Maarja Õppekeskuse meeskonda kuulusid Marina Sundejeva, Kristina Sundejeva, Kristel Saard, Kädi Loorits, Eveli Kuusik, Eda Erras ja huvijuht Helina Lükk. 

Tagasi kõikide võistlustööde juurde