Tere! 

Otsustasime Teile saata ühe idee fotod. 

Asi sai alguse septembris 2013, kui meil oli koolis meisterdamisvõistlus taaskasutatud materjalist "Toredad torud". Üks lapsevanem tõi kooli kangatorusid, mida saagis parajaks pikkusteks poiste tööõpetuse õpetaja. 5.b ja 1.a klass otsustasid teha ühistöö, sest 1.a klassijuhataja oli 5.b esimene õpetaja ja 5.b on olnud toeks 1.a'le kooliga harjumisel. Ajurünnaku tulemusena otsustati teha rong, mis sümboliseerib meie koolipere ühtsust. Iga rongivagun kujutab ühte klassi meie koolis. 

Lisaks kangatorudele kasutasime joogikõrsi, tammetõru kübaraid ja rongiratasteks said ühe lapsevanema toodud puidujäätmed. Töö valmimiseks kulus pikk õhtupoolik, aga see oli väga tore. Sellel tööl ei ole praktilist väärtust, kuid emotsionaalne väärtus kaalub selle üle. 

Loomulikult me võitsime selle võistluse :). Meie töö on õpilasesinduse ruumis ja tähtsatel puhkudel tuuakse ta sealt välja kas koridori või näitusele. Üks lisatud foto, kus rong on aknal, on tehtud eile meie kooli kevadkontserdi ajal. 

Meil ei ole eraldi fotot materjalist, sest sügisel me ei mõelnud selle võistluse peale. Loodame, et meie idee meeldib teile. 

5.b ja 1.a nimel, õpetajad Malle Partsioja ja Anne Tamm 

Kliki piltidel, et näha neid suuremalt


Tagasi kõikide võistlustööde juurde